Media

  • Księga Identyfikacji Wizualnej

    Księga logotypu Kancelarii Prawnej Expertus określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej

    — Czytaj Więcej

  • Katalog Ofertowy

    Katalog zawiera informacje o firmie, zasadach działania oraz pełną ofertę wykonywanych przez nas usług – Prawo Pracy, Prawo Spółek, Prawo Umów, Prawo Upadłościowe

    — Czytaj Więcej

Informacje prasowe

Biznes

Składki ZUS w 2022 r. Przedsiębiorcy zapłacą więcej

Nov 27 2021
Składki ZUS w 2022 r. dla osób prowadzących działalność gospodarczą będą wyższe. Powód? Wzrosło prognozowane przeciętne wynagrodzenie.

Sieć Badawcza Łukasiewicz: Działać perspektywicznie i w skali międzynarodowej

Nov 25 2021
24 listopada w warszawskiej siedzibie Sieci Badawczej Łukasiewicz (Sieć) odbyła się inauguracja Centrum Foresightu i Internacjonalizacji (CFI). Powstaje ono w ramach należącego do Sieci Instytutu Łukaszewicz-Orgmasz, który zostanie przekształcony w Instytut Oceny Technologii.

Liderzy zrównoważonego rozwoju na rzecz ekosystemu ESG

Nov 25 2021
Wyzwania klimatyczne i związane z nimi oczekiwania wobec przedsiębiorców powodują, że niezbędne jest powołanie platformy dialogu na rzecz ekosystemu ESG. Pierwszym okrągłym stołem poświęconym kwestiom zrównoważonego rozwoju dla wszystkich zainteresowanych grup – od administracji rządowej, biznesu, organizacji pozarządowych po środowisko naukowe i medialne – będzie „I Kongres ESG - Liderzy zrównoważonego rozwoju na rzecz ekosystemu ESG”, który odbędzie się w styczniu 2022 r. w Warszawie.